Villa pod Kotwica


Idź do treści

         Kołobrzeg jest jednym z najbardziej malowniczych miast Pomorza Zachodniego o ponad tysiącletniej tradycji. Miasto jest położone nad rzeką Parsętą, znajdującej swoje ujście w wodach Bałtyku. Panujący tu mikroklimat oraz morskie bryzy są idealnym środkiem leczniczym dla organizmu. Wiejące od morza wiatry przynoszą czyste i bogate w jod powietrze. Kilkunastokilometrowa plaża rozciagająca się zarówno w wschodniej i zachodniej części Kołobrzegu czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym turystycznie. Wschodnia część Kołobrzegu to rozciagająca się wzdłóż wybrzeża dzielnica uzdrowiskowo - wypoczynkowa. Do zachodniej części Kołobrzegu należy dzielnica willowa z położonymi w sąsiedztwie pasa nadmorskiego domami. Latem w mieście odbywają się liczne imprezy kulturalne, rekraacyjno - sportowe oraz rozrywkowe. Najbardziej znane są już chyba coroczne Międzynarodowe Spotkania z Folklorem, Jarmark Solny oraz festiwal muzyki elektronicznej "Sunrise".


Molo, nadmorska promenada oraz port i wiele zabytków znajdujących się mieście są głównymi atrakcjami Kołobrzegu. W mieście oraz w położonym w pasie nadmorskim parku istnieje wiele możliwości czynnego odpoczynku nad morzem.

Mamy nadzieje, że przedstawiona przez nas oferta odpoczynku w naszym obiekcie jak i w Kołobrzegu przypadła Państwu do gustu i będziecie tu Państwo zawsze powracać nie tylko wspomnieniami z urlopu, ale też ponownie zawitacie w nasze gościnne progi. Serdecznie zapraszamy.Powrót do treści | Wróć do menu głównego